Prins Avantajlar Dünyası

GO CARD kampanyası


Türkiye'nin Yeni Nesil Yakıt Markası GO ile başlayan işbirliğimiz kapsamında, Prins otogaz dönüşüm kiti alan müşterilere özel düzenlediğimiz GO CARD kampanyası hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

En iyilerin tercihi Prins, en iyi ödeme koşullarıyla.


Ayda 186 TL'ye Prins Sahibi Olun
Ayda 266 TL'ye Prins Sahibi Olun
Ayda 322 TL'ye Prins Sahibi Olun

Prins'in size muhteşem bir haberi var:

Şimdi Prins Technomax sistemine 9 taksitle sahip olabilirsiniz. Size en yakın otogaz dönüşüm uzmanıyla görüşün, Peşin fiyatı 1.570 TL olan Technomax Prins Otogaz Sistemine ayda KDV dahil 186 TL ödeyerek 9 taksitle sahip olabilirsiniz.

Şimdi Prins Silverline sistemine 9 taksitle sahip olabilirsiniz. Size en yakın otogaz dönüşüm uzmanıyla görüşün, Peşin fiyatı 2.290 TL olan Silverline Prins Otogaz Sistemine ayda KDV dahil 266 TL ödeyerek 9 taksitle sahip olabilirsiniz.

Şimdi Prins VSI-2 sistemine 9 taksitle sahip olabilirsiniz. Size en yakın otogaz dönüşüm uzmanıyla görüşün, Peşin fiyatı 2.750 TL olan VSI 2 Prins Otogaz Sistemine ayda KDV dahil 322 TL ödeyerek 9 taksitle sahip olabilirsiniz.

Dünyada birçok araç sahibinin ve önde gelen otomotiv
üreticilerinin tercih ettiği Prins'le aracınızı tanıştırın, hem
çevreye hem de cebinize katkıda bulunun.

Size en yakın otogaz dönüşüm uzmanıyla iletişime geçmek için tıklayın.

Axess Bonus Maximum Vakıf Bank
*Kampanya fiyatı 4 silindirli standart araç modelleri için geçerlidir. Diğer modeller için 9 taksitli fiyatlarımızı sorunuz.
*Kampanyamız 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.